Укр
0

Договір оферти

Повернення і обмін товарів

У точках видачі замовлень діє послуга безкоштовного примірки! Ви можете замовити будь-який цікавить вас для примірки. Оплата в такому випадку проводиться за фактом вибору покупцем відповідного товару і розмірів. Вам не потрібно оплачувати весь замовлений товар. Оплата проводиться тільки в тому випадку, якщо товар вам підійшов.

Обмін і повернення товару

Наша компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».
Повернення і обмін товарів здійснюється протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Вловив повернення і обміну товару

Умови повернення та обміну купленого товару:

 • Товари, що не підлягають поверненню, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України (парфюмерно-косметичні вироби, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, нижню білизну, постільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці тощо).
 • Повернення товару належної якості провадиться за умови збереження його товарного вигляду (упаковка, пломби, ярлики, картонні і пластикові вставки) і самих споживчих властивостей товару.
 • За умови повернення товару належної якості (наприклад, не підійшов обраний розмір або його фасон) - вам буде повернута вартість товару, без урахування вартості доставки.
 • При поверненні товару неналежної якості, повертається не тільки його вартість, але і вартість доставки до вас.
 • Відшкодуванню не підлягає вартість товарів, повернутих з порушенням умов повернення (наприклад, був пересланий товар з порушенням його товарного вигляду, без пломб / ярликів, з пошкодженою упаковкою), в такому випадки товар зворотного пересилання клієнту не підлягає.
 • Доставка повертається товару здійснюється за рахунок клієнта. У разі відправки повернення за наш рахунок, з суми повернення клієнту буде вирахувана вартість доставки, яку ми оплатили.

"Товар неналежної якості" - під цим формулюванням мається на увазі товар з явним дефектом або товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей.Умови оформлення повернення

Для оформлення повернення товару вам необхідно:

 • Заповнити та підписати "Заяву на повернення".
 • Скомплектувати повернення, яке повинно складатися з: поверненого вами товару і підписаної "Заяви на повернення".
 • Надіслати скомплектоване вами повернення за адресою вказаною в "Заяві на повернення", за рахунок покупця, згідно з тарифами перевізника.
 • Переказ грошових коштів буде здійснено тим же способом, яким була проведена оплата товару, протягом 10 днів, з дати надходження товару на наш склад. Переказ грошей здійснюється за рахунок покупця.
 • Після відправлення посилки з поверненим товаром, ОБОВ'ЯЗКОВО надішліть номер ТТН (товарно-транспортної накладної) на Viber за номером: +380504025466, щоб ми могли якомога швидше повернути кошти.

Зверніть увагу.
Посилки з поворотним товаром, які були відправлені транспортної послугою «Накладений платіж» або з пересилкою за рахунок одержувача, нами отримаваться не будуть.

Корзина
Ваша корзина пуста!
Общая сумма 0 грн
Оформить заказ
Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в корзину
Удалить товар?
Обратный звонок
Это обязательное поле
Это обязательное поле
Ваша заявка отправлена
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Договор оферты

Повседневная практика показывает, что укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Товарищи! дальнейшее развитие различных форм деятельности требуют определения и уточнения направлений прогрессивного развития.

Таким образом укрепление и развитие структуры позволяет оценить значение существенных финансовых и административных условий. С другой стороны постоянный количественный рост и сфера нашей активности способствует подготовки и реализации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Значимость этих проблем настолько очевидна, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности позволяет оценить значение новых предложений. Не следует, однако забывать, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет оценить значение дальнейших направлений развития. Задача организации, в особенности же укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач.

Не следует, однако забывать, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Товарищи! постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации модели развития.

Условия конфиденциальности