Укр
0

Бейсболки

Бейсболки

Навіщо потрібна бейсболка

Оригінальна стильна бейсболка - лідер за популярністю серед головних уборів. Спочатку, були тільки у бейсболістів, зараз популярні в повсякденності. На сайті iCan купуйте фірмові моделі з Європи - італійського, німецького, скандинавського виробництва.

Як обрати

Модельєри і дизайнери постійно експериментують з кольорами і фактурами цього головного убору. В результаті роблять бейсболку не тільки важливим елементом модного образу, а основною деталлю. Найкращий варіант, щоб бути в тренді - мати пару брендових бейсболок.
Основний критерій вибору - якість матеріалу. Натуральні тканини приємні для шкіри, але швидко мнуться. А також стрімко приходять в непридатність через інтенсивну шкарпетки і частих прань. Комбіновані матеріали зносостійкі і прийняті на дотик.

Красива модель має свій козирок. Важливо аналізувати, наскільки доречний той чи інший козирок в конкретній ситуації. Якщо часто керуєте авто, то краще купити бейсболку з прямим козирком. З коротким козирком - для чоловіків невеликого зросту, а ось високим краще утриматися від покупки. Вузькі козирки не рекомендуються для чоловіків з масивними вилицями.

Зверніть увагу на підкладку, якщо займаєтеся спортом. На літо купуйте кепки зі спеціальними отворами для вентиляції. Для демісезонні і зими є окремі моделі з вушками.

Молодіжна бейсболка повинна мати прошивку, яка циркулює повітря і не накопичує вологу. Це важливо для літа, оскільки вологість може викликати висипання або перегріти голову. Для літньої спеки також рекомендуються моделі з сіткою.
Стильні і якісні моделі - ті, в яких регулюється розмір - гумкою, липучкою, застібкою з пластика або металу. В результаті це дозволить з комфортом носити кепку - без передавливания і вічного сповзання.

Кольорова гама

Затребувані в нинішньому сезоні:
- чорні;
- білі;
- коричневі;
- червоні;
- зелені;
- сині;
- сірі.

Чорний і білий - база, яка доречна в кожному цибулі. Темні кепки створюють контрастні комбінації зі світлим одягом, а світлі - для літніх луків. Однотонні - база для осені, кольорові - акцент в Ахроматична цибулі. На спортивних часто розміщують логотип компанії, яка випускає продукцію. Чи не втрачають затребуваності джинсові кепки, які комбінують з кежуалом або деніму.

Бейсболки європейської якості представлені на сайті iCan.

Корзина
Ваша корзина пуста!
Общая сумма 0 грн
Оформить заказ
Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в корзину
Удалить товар?
Обратный звонок
Это обязательное поле
Это обязательное поле
Ваша заявка отправлена
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Договор оферты

Повседневная практика показывает, что укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Товарищи! дальнейшее развитие различных форм деятельности требуют определения и уточнения направлений прогрессивного развития.

Таким образом укрепление и развитие структуры позволяет оценить значение существенных финансовых и административных условий. С другой стороны постоянный количественный рост и сфера нашей активности способствует подготовки и реализации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Значимость этих проблем настолько очевидна, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности позволяет оценить значение новых предложений. Не следует, однако забывать, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет оценить значение дальнейших направлений развития. Задача организации, в особенности же укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач.

Не следует, однако забывать, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Товарищи! постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации модели развития.

Условия конфиденциальности