Укр
0

Шарфи

Шарфи

Який шарф вибрати модному хлопцю

Шарф - це теплий і стильний акцент в складеному цибулі. На сайті iCan розміщені модні брендові аксесуари з Європи італійських, німецьких, скандинавських торгових марок.

Секрети вибору шарфа

Шарфи поділяють за минулими сезонами - зимові і демісезонні. Теплі в'язані моделі зігріють від пронизливого вітру і сильних морозів. Осінні аксесуари - довгі і тонкі, більше використовуються як елемент стилю, ніж для збереження тепла. Для покупки красивого вироби враховуйте:
- колір;
- матеріал;
- форму.
При виборі аксесуара варто аналізувати діючі модні тенденції.

Кольорова гама

Актуальні кольори шарфів нинішнього сезону:
- чорний;
- сірий;
- коричневий;
- синій.
Фірмовий чорний шарф - база. Але його варто використовувати з верхнім одягом яскравих кольорів або totalblack. З коричневими і темно-сірими шарфом цибулю може вийти нудним. Класичний варіант аксесуара - на пару відтінків темніше або світліше основного одягу.
Темний шарф - базовий повсякденний варіант. Світлі моделі частіше використовуються для теплої пори року або для святкового лука.

Матеріал

Синтетичні моделі можуть викликати алергічні реакції. Купуючи шарф краще звернути увагу на такі матеріали:
- кашемір;
- вовна.
Шарф з кашеміру вважається одним із найкомфортніших в шкарпетці. Крім того, він стильно виглядає і доречний практично в будь-якому образі.
Теплі вовняні моделі, зігріють навіть при дуже низьких температурах. Але шерсть в чистому вигляді також може подразнювати шкіру. Краще віддати перевагу виробам з комбінованих матеріалів.

Стиль

Вибір шарфа залежить від стилю. Для ділового костюма або пальто підійдуть вовняні, кашемірові і бавовняні моделі. Вироби з масивним візерунком комбінують з одягом в стилі кежуал.

Форма

За формою шарфи класифікують на:
- круглі - класичні снуди - модель зі з'єднаними кінцями;
- довгі - дозволяють пару раз обернути навколо шиї;
- квадратні - можливість продемонструвати незвичайний вузол.
Для базового гардероба потрібно мати кожну форму шарфа.

Як носити

Після покупки важливо правильно комбінувати шарф з пальто або курткою, а також нетривіально зав'язувати.
1. Один раз закрутити навколо шиї.
2. Залишити вільно висить.
3. Обернути кілька разів.
4. Накинути на плечі.
Якісні європейські моделі шарфів купуйте на сайті iCan

Корзина
Ваша корзина пуста!
Общая сумма 0 грн
Оформить заказ
Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в корзину
Удалить товар?
Обратный звонок
Это обязательное поле
Это обязательное поле
Ваша заявка отправлена
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Договор оферты

Повседневная практика показывает, что укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Товарищи! дальнейшее развитие различных форм деятельности требуют определения и уточнения направлений прогрессивного развития.

Таким образом укрепление и развитие структуры позволяет оценить значение существенных финансовых и административных условий. С другой стороны постоянный количественный рост и сфера нашей активности способствует подготовки и реализации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Значимость этих проблем настолько очевидна, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности позволяет оценить значение новых предложений. Не следует, однако забывать, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет оценить значение дальнейших направлений развития. Задача организации, в особенности же укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач.

Не следует, однако забывать, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Товарищи! постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации модели развития.

Условия конфиденциальности