Укр
0

Пуховики

Пуховики

Жіночий пуховик: особливості вибору

У морози не обійтися без пуховика. Але через його об'ємності іноді складно залишатися красивою і стильною. Як же знайти ідеальний варіант? Він повинен бути теплий і легкий, з натуральних матеріалів, модним і ні в якому разі не збільшувати на три розміри. В інтернет-магазині iCan Ви  знайдете різні моделі брендових пуховиків для жінок від модних європейських виробників. Є великі розміри.

Правила вибору

Є кілька правил, які потрібно дотримуватися, щоб пуховик добре сидів на жіночій фігурі і мав стильний вигляд.
Зверніть увагу на такі характеристики:
- колір;
- стежки;
- обсяг;
- наповнювач;
- вага;
- пружність матеріалу;
- фурнітура.
Вибирайте темні відтінки, але не обов'язково чорний. Це може бути бордовий, темно-зелений або чорнильний.
Стежки бувають горизонтальними і декоративними. Велика кількість горизонтальних стібків візуально збільшують фігуру. Зупиніть вибір на сходинці нейтральних відтінків без блиску.
Уважно поставтеся до вибору фасону. Пуховик додасть по кілька сантиметрів з двох сторін, але правильний фасон компенсує цей недолік. Але й не перестарайтеся. У розмірі повинен бути невеликий зазор для кращої теплоізоляції і зручності пересування.
Намагайтеся вибирати модель, в якій високий відсоток натурального наповнювача. Наприклад, 80% пуху, 20% пера або 70% і 30% відповідно. Це найкраще співвідношення. Вони довше утримують тепло і не вбирають вологу. Якщо пуховик з синтетичного наповнювача або в ньому маленький відсоток пуху, куртка починає поглинати воду, зливається і стає важче. Коли таке відбувається, одяг перестає виконувати функції - він не гріє. До того ж куртка на синтепоні втрачає третину теплоізоляційних властивостей ще після першого прання. Пух для цієї мети береться водоплавної птиці. Якщо 50/50, то це вже демісезонна куртка. Але якщо постійно пересуваєтеся на автомобілі, то це чудове рішення.
Дизайнери почали випускати полегшені варіанти пуховиків, які відмінно підійдуть для жінок.
Завжди звертайте увагу на позначку FP (fill power). Значення цього коефіцієнта вказує наскільки добре пух відновлюється після стиснення. У пуховиків високої якості цей показник дорівнює 550 і вище.
Не забувайте і про якість додаткових деталей куртки - кнопки, блискавка, замки. Низькопробна фурнітура здешевлює образ.

Як правильно підібрати довжину пуховика

Довжина зимового пухового пальта грає в образі важливу роль. Правильно обрана довжина підкреслить достоїнства фігури і приховає недоліки.
1. Довгий пуховик підходить високим дівчатам, максимально зберігаючи тепло.
2. При середньому зростанні таку куртку потрібно носити під чоботи на підборах або платформі, щоб стати візуально вище.
3. Універсальним вважається пухове пальто середньої довжини - підійде всім без винятку, але повненьким дівчатам краще вибирати приталені моделі, а ось дутий пуховик і оверсайз будуть вигідно виглядати тільки на володарці тонкої талії.
4. Короткі вироби не підходять повним жінкам, адже така куртка ділить фігуру на дві частини, ніж додає об'єм.
5. Мініатюрним дівчатам підійдуть пуховики короткого крою, але приталені.
Зимова верхній одяг для жінок представлена ​​на нашому сайті iCan. Ми відібрали тільки кращих виробників, для яких якість моделей стоїть на першому місці.

Корзина
Ваша корзина пуста!
Общая сумма 0 грн
Оформить заказ
Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в корзину
Удалить товар?
Обратный звонок
Это обязательное поле
Это обязательное поле
Ваша заявка отправлена
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Договор оферты

Повседневная практика показывает, что укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Товарищи! дальнейшее развитие различных форм деятельности требуют определения и уточнения направлений прогрессивного развития.

Таким образом укрепление и развитие структуры позволяет оценить значение существенных финансовых и административных условий. С другой стороны постоянный количественный рост и сфера нашей активности способствует подготовки и реализации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Значимость этих проблем настолько очевидна, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности позволяет оценить значение новых предложений. Не следует, однако забывать, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет оценить значение дальнейших направлений развития. Задача организации, в особенности же укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач.

Не следует, однако забывать, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Товарищи! постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации модели развития.

Условия конфиденциальности