Укр
0

Жилети

Жилети

Брендові жилети: практична модель для демісезонні

Спочатку жилети були виключно спортивним одягом, поки прогресивні дизайнери не подарували їм міське призначення. Утеплений жилет зручний в будні: за кермом, вигулюючи собаку або граючи дітьми, прогулюючись по парку або граючи на вулиці в активні ігри. Великий асортимент фірмових курток без рукавів з Європи від італійських, німецьких, скандинавських виробників знайдете на нашому сайті iCan. Моделі представлені як в стандартних розмірах, так і у великих.

Історія винаходу

Стильний утеплений жилет є звичайна куртку на холлофайбер, але без рукавів. Іноді виробники доповнюють виріб капюшоном на блискавці. Їх поява в житті спортсмена обумовлено тим, що є види спорту, де потрібно захиститися від холоду, залишаючи вільними руки.

З чим носити?

Дутий жилет однозначно є стилем кежуал. Комбінувати його з діловим костюмом і строгими туфлями точно не варто. Навіть базовий чорний колір і гладка поверхня не зможуть надати пуховому жилету офіційності.
Чудово підходить стеганая безрукавка для створення багатошарового образу. Картата сорочка, однотонний светр і чорна тепла жилетка з кишенями, подарують справжнє комфорт. Низ - класичні джинси і черевики. Зверніть увагу також на моделі з товстою підошвою.
У повсякденному житті їх можна носити з в'язаними светрами, об'ємної шапкою і спортивним взуттям. Якщо додати в образ черевики на шнурівці і похідний рюкзак, то зручно усамітнитися з природою на деякий час, не боячись замерзнути.
Жилети використовують, коли незрозуміла погода за вікном. Якщо тепла куртка здається недоречною, а в легкій боїтеся замерзнути, то раціонально під полегшений варіант надіти красивий жилет. У будь-який момент його можна зняти. Такий підхід особливо зручний під час подорожей. Вибирайте для цієї мети якісний ультра легкий і тонкий варіант.

Кольорові варіації

Для створення оригінального молодіжного образу акцентуйте уваги на тренди нинішнього сезону:
- чорний;
- коричневий;
- зелений;
- синій;
- сірий.
Європейські жилети представлені у великому асортименті на нашому сайті iCan

Корзина
Ваша корзина пуста!
Общая сумма 0 грн
Оформить заказ
Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в корзину
Удалить товар?
Обратный звонок
Это обязательное поле
Это обязательное поле
Ваша заявка отправлена
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Договор оферты

Повседневная практика показывает, что укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Товарищи! дальнейшее развитие различных форм деятельности требуют определения и уточнения направлений прогрессивного развития.

Таким образом укрепление и развитие структуры позволяет оценить значение существенных финансовых и административных условий. С другой стороны постоянный количественный рост и сфера нашей активности способствует подготовки и реализации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Значимость этих проблем настолько очевидна, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности позволяет оценить значение новых предложений. Не следует, однако забывать, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет оценить значение дальнейших направлений развития. Задача организации, в особенности же укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач.

Не следует, однако забывать, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Товарищи! постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации модели развития.

Условия конфиденциальности