Укр
0

SVEA

-20%
Короткий пуховик із капюшоном
Розмір: XS, S, M
SVEA
Короткий пуховик із капюшоном
7 496 грн 9 370 грн
SVEA Короткий пуховик із капюшоном 7 496 грн 9 370 грн
-60%
Куртка зі світловідбивною вставкою
Розмір: S, M
SVEA
Куртка зі світловідбивною вставкою
4 268 грн 10 670 грн
SVEA Куртка зі світловідбивною вставкою 4 268 грн 10 670 грн
-20%
Об'ємний зелений пуховик Patsy
Розмір: XS, S
SVEA
Об'ємний зелений пуховик Patsy
10 416 грн 13 020 грн
SVEA Об'ємний зелений пуховик Patsy 10 416 грн 13 020 грн
-20%
Чорна куртка середньої довжини
Розмір: XS
SVEA
Чорна куртка середньої довжини
7 984 грн 9 980 грн
SVEA Чорна куртка середньої довжини 7 984 грн 9 980 грн
-20%
Oversize пуховик з капюшоном
Розмір: XS
SVEA
Oversize пуховик з капюшоном
8 560 грн 10 700 грн
SVEA Oversize пуховик з капюшоном 8 560 грн 10 700 грн
-20%
Рожева куртка середньої довжини
Розмір: XS, S, M
SVEA
Рожева куртка середньої довжини
7 984 грн 9 980 грн
SVEA Рожева куртка середньої довжини 7 984 грн 9 980 грн
-30%
Коричневі черевики на шнурках
Розмір: 37, 39, 40
SVEA
Коричневі черевики на шнурках
4 193 грн 5 990 грн
SVEA Коричневі черевики на шнурках 4 193 грн 5 990 грн
-30%
Срібні чоботи на шнурівці
Розмір: 36, 37, 38, 39
SVEA
Срібні чоботи на шнурівці
3 262 грн 4 660 грн
SVEA Срібні чоботи на шнурівці 3 262 грн 4 660 грн
SVEA

Svea

Svea - сімейна шведська торгова марка, яка виробляє стильний спортивний одяг для жінок та чоловіків, а також для дитячої аудиторії.

З чого починалася популярність бренду

За всіма сильними торговими марками стоїть історія, і Svea не є винятком. Історія дає довіру та солідність, і викликає інтерес.
Все почалося з молодого хлопця, який виграв чемпіонат зі скейтборду у 1998 році. Маючи титул чемпіона в одній руці та ідею бізнес-концепції в іншій, він увійшов до провідного магазину вуличного одягу Стокгольма того часу. Спортсмен переконав власника в оригінальності своєї концепції та народилася торгова марка Svea. Його ідея полягала в тому, щоб імпортувати обладнання зі США та позначити його як Svea. Колеса для скейтборду, сумки та інші цікаві товари. Незабаром асортимент розширився до цілих колекцій спортивного одягу. І ось тут з'явилася Кікі Волманссон, яка змінила весь світогляд бренду. Почали з'являтися нові колекції вуличного одягу для молодих хлопців і дівчат.
Кікі має солідний досвід у індустрії моди. Вона працювала в кількох великих скандинавських брендах та компаніях, таких як Solo, BikBok та, нарешті, JC, де була менеджером з дизайну під час розквіту компанії у середині 90-х.
З 2000 року родина Волманссон стала єдиним власником компанії Svea, коли інші співзасновники були змушені покинути компанію.
За минулі роки компанія виросла до найвідомішого модного бренду. Вона завжди була прибутковою, за деякими винятками, і мала добрі фінансові показники за кожен рік.
У 2016 році торгова марка Svea побила рекорд продажу та продала близько 75 000 курток, що є найважливішою групою продуктів для компанії.

Коротко про продукцію

В даний час в магазинах бренду Svea можна знайти лінійки жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Вся продукція високої якості, яка прослужить вам довгі роки.

  • Куртки, парки, пуховики всіляких фасонів та сезонів, з капюшоном і без, тільки зі штучним хутром.
  • Футболки класичні та принтовані.
  • Стильні худі та затишні светри.
  • Спортивні костюми з дихаючої тканини.
  • Купальні костюми, в яких почуваєшся впевнено.

З взуття можна підібрати кросівки, черевики, чоботи та домашні капці. Асортимент аксесуарів включає шапки, сумки і шкарпетки, що дозволяє завершити повсякденний образ.


Корзина
Ваша корзина пуста!
Общая сумма 0 грн
Оформить заказ
Товар добавлен в корзину
Товар добавлен в корзину
Удалить товар?
Обратный звонок
Это обязательное поле
Это обязательное поле
Ваша заявка отправлена
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Договор оферты

Повседневная практика показывает, что укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Товарищи! дальнейшее развитие различных форм деятельности требуют определения и уточнения направлений прогрессивного развития.

Таким образом укрепление и развитие структуры позволяет оценить значение существенных финансовых и административных условий. С другой стороны постоянный количественный рост и сфера нашей активности способствует подготовки и реализации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Значимость этих проблем настолько очевидна, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности позволяет оценить значение новых предложений. Не следует, однако забывать, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет оценить значение дальнейших направлений развития. Задача организации, в особенности же укрепление и развитие структуры влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач.

Не следует, однако забывать, что постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Товарищи! постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации модели развития.

Условия конфиденциальности